Świetna zbiórka w Obornikach !

19 maja 2012 autor: Ewa Kończal Kurowska

47 krwiodawców

i 10 donacji „szpikowych”!

 

Gorący dzień w Obornikach, oj dobrze, że na miejscu było mnóstwo Straży Pożarnej ;)

Wojtusiaki zaproszeni do Obornik nie tylko świetnie się bawili, ale i mieli okazję podziwiać funkcjonariuszy Straży Pożarnej podczas ich święta  … w różnych wcieleniach ;)

Dziękujemy pięknie wszystkim Krwiodawcom  i gościnnym Obornikom !

Chłopcy zamieszczą kilka słów od siebie, a ja wrzucam fotki.

 

Jeszcze raz dziękuję za mobilizację przy zbiórce :)

Ala, Ola, Michał, Bartas, Tolek  i ….Abdul – wielkie dzięki !

 

Jesteśmy pod dużym wrazeniem ofiarności mieszkańców powiatu obornickiego! Załoga krwiobusu pracowała właściwie bez przerwy, bo wciąż napływali chętni do oddania krwi. Fakt tym bardziej godny uwagi, że dzień wcześniej w Urzędzie Miejskim w Obornikach również kilkadziesiąt osób podzieliło się „czerwonym darem życia”. :-)

Bardzo dziękujemy Pani Prezes Zarządu Oddz. Rej. PCK w Obornikach Urszuli Bak oraz Komendantowi Powiatowemu Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach bryg. mgr inż. Sławomirowi Zdrence za współpracę i zaproszenie do uczestnictwa w tak uroczystym wydarzeniu, jakim był Powiatowy Dzień Strażaka w Obornikach. Liczymy na dalszą owocną współpracę :-)

Tradycyjne podziękowania dla załogi RCKiK i szczególene podziękowana ode mnie dla niewielkiej, ale wyśmienitej i niezawodnej grupy Wojtusiaków, która stawiła się wraz ze mną w Obornikach ;-)  Alicjo, Olu, Bartku, Tolku i Abdulu – daliśmy radę!! :-D

Zarzyn

Oj działo się działo w tej pięknej mieścinie :) Z mojej strony bardzo mocno i serdecznie pozdrawiam panią uśmiechniętą :P, która pierwszy raz podzieliła się swoim darem życia oraz dla pana „Rastamana”, który wczoraj już po raz kolejny to zrobił i zaszczepił wczoraj w nas kolejną dawkę pozytywnej energii… Moje podziękowania lecą również w stronę strażaków, za możliwość „wspinaczki” po pustych (niestety) skrzynkach :) oraz dla pana Komendanta Straży Pożarnej za piękny podarunek w postaci czujnika „pikacza” dymowego :) Pozdro również dla Ali, Oli, Bartka, Zarzyna, Ewy(która nas wspierała duchowo), zderzaka oraz Cookie’go, który po raz kolejny pomimo, że go nie było popaćkał po samochodzie! Świetna robota jak zwykle… ;)

Pozdro A B D (Ó) L ;) 

Pani uśmiechnięta :)

Pani uśmiechnięta :)

Pan Rastaman!

Pan Rastaman!

Odpowiedzi: 2 do wpisu “Świetna zbiórka w Obornikach !”

  1. Klaudia napisał(a):

    Brawo !!!!

  2. Ala W napisał(a):

    Rzeczywiście mieszkańcy Obornik i okolic niesamowici!!! Świadomi i chętni aby dzielić się życiem. Szacunek dla wszystkich, którzy chcieli oddać krew.

Zostaw odpowiedź

* wymaganeArchiwum

Polski WordPress